Chat with us, powered by LiveChat Panele grzewcze sklep internetowy MATEKO online

Panele grzewcze

Kategorie

Panele grzewcze

Panele grzewcze to urządzenia nowoczesne i wydajne. Stały się ozdobą pomieszczeń, w których są instalowane. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych grzejników naściennych. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje paneli grzewczych marki VACO.


Showing all 7 results

Panele grzewcze to urządzenia nowoczesne i wydajne. Stały się ozdobą pomieszczeń, w których są instalowane. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych grzejników naściennych. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje paneli grzewczych marki VACO.

PANEL GRZEWCZY IR - JAK TO DZIAŁA?

Panele grzewcze na podczerwień to nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń. Panele wykorzystują promieniowanie podczerwone, które skutecznie ogrzewa powierzchnię na którą pada. Pozwala to uniknąć strat ciepła na ogrzewanie powietrza. Odpowiednio ukierunkowane promieniowanie może ogrzewać wybrane miejsce w dużym pomieszczeniu.

Zastosowanie paneli grzewczych umożliwiają precyzyjne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu. Za pomocą wbudowanego programatora z termostatem, można ustawić dla danego pomieszczenia kiedy ma być jaka temperatura. Dzięki temu panel grzewczy na podczerwień może pracować tylko w wybranych porach dnia. Pozwala to zaoszczędzić prąd, a co za tym idzie pieniądze.

JAK I GDZIE ZAMONTOWAĆ PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ?

Panele grzewcze są łatwe do zainstalowania. Można je montować na ścianie lub suficie. Wystarczy dostęp do gniazdka elektrycznego. Aby uzyskać najlepszą efektywność ogrzewania lepiej nie zasłaniać paneli grzewczych. Postawienie w sąsiedztwie panelu, kanapy czy innego mebla sprawi, że panel będzie głównie ogrzewał ten przedmiot zamiast osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

PANELE GRZEWCZE IR - DO STAREGO I NOWEGO BUDOWNICTWA

W przypadku gdy w pomieszczeniu jest niewydolne ogrzewanie centralne warto zastosować panele grzewcze jako sposób na efektowne ogrzanie.

Panele grzewcze sprawdzą się jeśli w pomieszczeniu jest problem z nagrzaniem dużej ilości powietrza, na przykład w:

  • bardzo dużych pomieszczeniach, jak hale magazynowe
  • namiotach
  • wysokich pokojach np. w kamienicach
  • biurach
  • domach ze starą i niewydolną instalacją centralnego ogrzewania

Panele grzewcze na podczerwień doskonale nadają się również do nowo budowanych domów pasywnych i energooszczędnych. Domy takie mają niskie zapotrzebowanie na ogrzewanie. Duże kotły na paliwa stałe czy na gaz przeważnie mają zbyt dużą moc dla takich budynków. Dodatkowo konieczne jest zbudowanie dosyć drogiej instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami lub ogrzewaniem podłogowym. W porównaniu do takich rozwiązać panele grzewcze na podczerwień są tańszym rozwiązaniem ponieważ:

  • nie wymagają centralnej instalacji
  • można je łatwo podłączyć w dowolnym miejscu gdzie jest gniazdko elektryczne
  • można łatwo sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu gdzie jest zamontowany panel grzewczy
  • ogrzewają bezpośrednio powierzchnię materiałów a nie całe powietrze w pomieszczeniu

To wszystko dowodzi, że wybór panelu grzewczego na podczerwień jest tańszym i rozsądniejszym rozwiązaniem systemu grzewczego.

ZAKUP PANELI GRZEWCZYCH W SKLEPIE MATEKO.PL

W naszym sklepie sprzedajemy panele grzewcze na podczerwień marki VACO. Wybierz model idealny do Twoich potrzeb i ciesz się ciepłem w chłodne dni. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie urządzenia pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

BEZPIECZNE ZAKUPY PANELI GRZEWCZYCH IR

Na stronie mateko.pl dokonasz bezpiecznych zakupów paneli grzewczych. Transakcje są zabezpieczone przez certyfikat SSL. Ważna jest dla nas dbałość o przygotowanie Twojego zamówienia pod każdym względem. Dostarczane przez nas panele grzewcze na podczerwień cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystko by zadbać o zadowolenie klienta i satysfakcję z zakupionego u nas towaru.

TANIE PANELE GRZEWCZE NA ŚCIANĘ

Tanie panele grzewcze dostępne w sklepie mateko.pl. Oferowane przez nas panele cechuje wysoka jakość przy atrakcyjnej cenie. Wygodne i proste rozwiązanie. Wybierz idealny dla Ciebie panel grzewczy i ciesz się ciepłem podczas zimnych jesiennych i zimowych dni.