Chat with us, powered by LiveChat Przenośne pompy ciepła sklep internetowy MATEKO online

Pompy ciepła

Kategorie

Przenośne pompy ciepła

Przenośne pompy ciepła to energooszczędne urządzenia sprawdzające się w mieszkaniach, domach, biurach i innych pomieszczeniach, by efektywnie rozprowadzać ciepło w całym pomieszczeniu. Dobry sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Sprawdź naszą ofertę .


Wyświetlanie jednego wyniku

  • Pompy ciepła

    A++ Pompa Ciepła ARRIFANA 1414L

    2599.00  Dowiedz się więcej

Pompy ciepła to energooszczędne urządzenia sprawdzające się w mieszkaniach, domach, biurach i innych pomieszczeniach, by efektywnie rozprowadzać ciepło w całym pomieszczeniu. Dobry sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Sprawdź naszą ofertę .

PRZENOŚNE POMPY CIEPŁA I ICH ZALETY

Pompa ciepła to łatwy montaż, szybkie przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami dzięki kółkom samonastawnym, łatwość obsługi, wysoka wydajność względem kosztów uzyskania ciepła. Tradycyjne sposoby ogrzewania kumulują energię cieplną przez radiator i promieniowanie, gdzie nie ma równomiernego rozprowadzenia ciepła. Pompa generuje ruch powietrza poprzez wentylator, dlatego ma przewagę nad domowymi urządzeniami. Może również pracować  z zewnątrz poprzez transport powietrza przez dedykowaną rurę do wnętrza.

Wbudowany osuszacz powietrza zapewni nam komfort i pozwoli przestrzec się przed pleśnią i grzybami, będących źródłem niebezpiecznych chorób dróg oddechowych.

Producenci starają się zadbać o jak największą wygodę użytkownika i wbudowali specjalny program SLEEP MODE. Dzięki temu mamy ciche urządzenie, który utrzymuje temperaturę pozwalając nam na spokojny sen bez pobudki w zimnie.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC POMPĘ CIEPŁA

Przenośne pompy ciepła to najlepsze rozwiązanie do małych i średnich mieszkań. Jeśli szukacie inteligentnych, zautomatyzowanych urządzeń, to polecamy nasze urządzenia. Można sterować nimi za pomocą łatwego i przejrzystego panelu sterowania. Warto jest również zwrócić uwagę na klasę energetyczną urządzenia, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Dodatkowym atutem jest 24 godzinne programowanie trybów pracy, co jeszcze bardziej pozwoli na optymalizację kosztów.

ZAKUP URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH W SKLEPIE MATEKO.PL

W naszym sklepie sprzedajemy pompy ciepła marki BLAUPUNKT. Ciesz się czystym i ciepłym powietrzem w zimowe dni. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie urządzenia pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

BEZPIECZNE ZAKUPY POMP CIEPŁA

Na stronie mateko.pl dokonasz bezpiecznych zakupów . Transakcje są zabezpieczone przez certyfikat SSL. Ważna jest dla nas dbałość o przygotowanie Twojego zamówienia pod każdym względem. Dostarczane przez nas urządzenia cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystko by zadbać o zadowolenie klienta i satysfakcję z zakupionego u nas towaru.

TANIE POMPY CIEPŁA BEZ MONTOWANIA

Tanie pompy ciepła dostępne w sklepie mateko.pl. Oferowane przez nas urządzenia cechuje wysoka jakość przy atrakcyjnej cenie. Wygodne rozwiązanie bez potrzeby kucia ścian i montowania. Wybierz urządzenie wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Wyprzedany
Loading