Chat with us, powered by LiveChat Targi IFA Berlin 02-06 września - Mateko

Targi IFA Berlin 02-06 września

Firma Mateko na targach IFA w Berlinie 02-06.09.2022

Firma Mateko zaprasza na targi IFA  na swoje stoisko

hala 8.1 stoisko 145

IFA to największe targi elektroniki użytkowej i innowacji w Europie, gdzie spotykają się najbardziej liczące marki na świecie. To w tym miejscu ujrzą światło dzienne wszelkie nowości i pomysły. Dowiedz się więcej o przyszłości i wyznaczaj nowe trendy.

Od 30 lat budujemy swoje doświadczenie i rozwijamy swoją pasję.

Tworzymy wyjątkowe produkty do mieszkań i biur, które poprawiają jakość życia. Klimatyzatory przenośne, oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze. Firma Mateko stale rozwija swoją wiedzę w oparciu o opinie konsumentów, aby dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego. U nas znajdziesz nie tylko wyjątkowy design, również pomysł podparty wieloletnim  doświadczeniem. Na targach IFA Mateko z dumą prezentuje swoje własne rozwiązania: przenośny klimatyzator MaCH oraz Hybrydowy Oczyszczacz Powietrza Aria.

MaCH - MatekoCoolHyper

Pierwszy na świecie klimatyzator z innowacyjną technologią zwielokrotnienia objętości powietrza przetwarzanego przez klimatyzator.
Technologia MatekoCoolHyper zwiększa wydajność urządzenia do + 261%, obniżając zużycie energii elektrycznej o 75%.
Ta innowacyjna konstrukcja jest w stanie cyrkulować powietrze w pomieszczeniu ponad 6 razy szybciej niż standardowy klimatyzator. Ogromna oszczędność energii.
Strefa komfortu jest definiowana jako strefa przed maszyną w odległości 2 m od urządzenia.

Mateko ARIA - Hybrydowy Oczyszczacz Powietrza

Przyszłość technologii oczyszczania powietrza. Mateko zaprojektował go, aby połączyć to, co najlepsze z dwóch niesamowicie wydajnych światów. Aria to hybrydowy oczyszczacz powietrza, w którym zintegrowaliśmy wysoce wydajny mechanizm klasycznego oczyszczacza oraz innowacyjną technologię oczyszczania wykorzystującą niesamowitą moc roślin, opracowaną na podstawie badań przeprowadzonych przez NASA.

Pozostałe aktualności

Aktualności

Firma Mateko członkiem Polskiego Klastera Budowlanego

Firma Mateko została członkiem Polskiego Klastra Budowlanego Cel i misja Polskiego Klastra Budowlanego Misja Misją Polskiego Klastra Budowlanego Krajowego Klastra Kluczowego jest, wspieranie przedsiębiorstw branży budowlanej