Chat with us, powered by LiveChat Współpraca - Mateko

Współpraca

Od lat współpracujemy z wieloma dystrybutorami, którzy z sukcesem wprowadzają na rynek produkty z naszej oferty. Wciąż dążymy do pozyskiwania nowych partnerów biznesowych i budowania z nimi trwałych relacji. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na wsparcie poprzez:
• profesjonalną opiekę serwisową,
• nieustanny dostęp do materiałów marketingowych,
• dostosowane formy dostawy do potrzeb klienta – miedzy innymi dropshipping,
• elastyczne warunki płatności,
• codzienne wsparcie ze strony działu sprzedaży, logistyki i marketingu.


Nasza platforma B2B gwarantuje:
• wygodę działania i oszczędność czasu,
• stały dostęp do oferty produktowej,
• automatyzację procesu składania zamówień i ich realizacji,
• kontrolę procesów: sprzedaży, płatności, rozrachunków.
Zapraszamy do nawiązania współpracy!

NASI PARTNERZY FLORYSTYCZNI

W ramach kampanii marketingowej Hybrydowego Oczyszczacza powietrza Aria, firmy Zielony Parapet oraz Tomaszewski zostały naszymi partnerami florystycznymi. Są to firmy wyspecjalizowane i posiadające wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin doniczkowych. Jako autorytety w tych sprawach udzielają porad florystycznych związanych z uprawą roślin w Arii, a także udzielają bieżącego wsparcia w tym zakresie.

logo - Zielony Parapet

Zielony Parapet to największy w Polsce sklep internetowy z roślinami egzotycznymi oraz akcesoriami potrzebnymi do uprawy. Sklep oferuje sadzonki sprzedawane w doniczkach, a doświadczenie zdobyte przez lata w ich bezpiecznej wysyłce gwarantuje pełne zadowolenie i satysfakcję klientów. Idealny wybór dla fanów gatunków rzadkich i niespotykanych w sklepach stacjonarnych i kwiaciarniach.

Kontakt ze sklepem w razie pytań florystycznych:
e-mail: sklep@zielony-parapet.pl
tel.: 607 456 110
www: https://zielony-parapet.pl/

Tomaszewski-logo

Tomaszewski jest firmą ze 100 letnią tradycją, działającą od 1920 roku i rozwijającą się przez pokolenia. Obecnie firma posiada kompleks szklarni o powierzchni 34 tysięcy metrów kwadratowych i dostarcza ponad 10 milionów roślin rocznie do sklepów w całej Polsce. Klienci indywidualni mogą znaleźć sklepy firmowe w Warszawie i Skierniewicach, a także online na www.tomaszewski.pl,  gdzie znajdą aż 500 gatunków roślin doniczkowych z całego świata.

Kontakt ze sklepem:
e-mail: sklep.tomaszewski.pl
tel.: 603 969 906
www: https://tomaszewski.pl/

INTEGRACJA Z PLATFORMĄ SKY-SHOP

Sky-Shop to oprogramowanie działające jako platforma do prowadzenia sklepów internetowych, sprzedaży na Allegro/eBay oraz Dropshippingu. Jest to zaawansowane narzędzie pozwalające w sposób prosty i intuicyjny konfigurować i zarządzać sklepem internetowym. Gotowy sklep internetowy posiada ponad 1200 funkcji, a sama platforma jest ciągle rozwijana, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzieje się to poprzez różne usprawnienia techniczne, oraz przede wszystkim przez dodatkowe funkcjonalności w odpowiedzi na zgłaszanym przez klientów potrzeby.